طیب آنلاین ( مرجع دانلود پروژه آماده )

کد وبلاگ

کد جعبه دانلود فلت

یکی از بهترین  و مهمترین اقداماتی که نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس در راستای جلب اعتماد مشتریان انجام داده است، تاسیس شعب متعدد در نقاط مختلف کشور است. با این کار مشتریان به راحتی می توانند از تعمیرکاران خبره و ماهر برای تعمیر وسیله کمک بگیرند. لازم به ذکر است که تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس غرب تهران به کمک مهندسین توانمند در منزل مشتری انجام گرفته و این اطمینان به مشتری داده می شود که از به روزترین متدها برای این منظور کمک گرفته می شود تا خرابی مجددا بروز نکند.

امروزه تقریبا در تمامی شهرهای ایران، مرکز تعمیرات وستینگهاوس با گروهی از متخصصین در زمینه تعمبرات وسیله برقی فعالیت خود را گسترش داده است در نتیجه مردم به راحتی می توانند خرابی وسیله را به تیمی مطمئن و ماهر بسپارند. مشتریان جهت تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در تبریز باید نزدیکترین مرکز به محل زندگی خود را یافته و خرابی را با تماس تلفنی اعلام نمایند تا تعمیرکار در اسرع وقت به منزل آن ها اعزام گردد.

تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در کرج : آن دسته از مشتریان که در کرج زندگی می کنند لازم است بدانند که برای تعمیر ساید باید ساید نیازی نیست که به هر تعمیرکار اعتماد نموده و نگران سلامتی وسیله بعد از تعمیر باشند.

این نوید داده می شود که نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس دامنه خدمات خود را به کرج نیز گسترش داده است و اکنون مشتریان برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در کرج بعد از تماس تلفنی با نمایندگی و اعلام خرابی، شاهد تعمیر ساید بای ساید در منزل خود خواهند بود بدون اینکه نیازی به جابجایی آن باشد.

منبع : http://westinghousefixer.ir/

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها