طیب آنلاین ( مرجع دانلود پروژه آماده )

کد وبلاگ

کد جعبه دانلود فلت

دانلود سریال آقازاده همه قسمت ها با لینک مستقیم

در دوسال اخیر با منتشر شدن سریال های خانگی گوناگون تعداد آن ها به شدت زیاد شده است ، آقازاده نام سریالی جدید از بهرنگ توفیقی است این سریال در همان آغاز انتشار در اینترنت طرفداران خود را پیدا کرد و با استقبالی بی نظیر از سوی کاربران مواجه شد ، فروش خوبی را در بستر اینترنت شاهد بود و پخش زیادی در تلوزیون های اینترنتی نظیر فیلیمو را داشته همچنین در شبکه های اجتماعی توجه زیاد کاربران به این سریال به خوبی قابل مشاهده است و شاید بتوان اون رو در بین بهترین سریال های ایرانی در نظر گرفت . در این مدت انتشار حرف های زیادی در مورد این سریال گفته شده است . آیا این سریال شایسته این همه توجه کاربران است؟ در ادامه این نقد و بررسی سریال آقا زاده ما را دنبال کنید .

دانلود سریال آقازاده aghazadeh 

  • نام سریال: آقازاده - Aghazadeh
  • سال ساخت: 1399
  • ژانر: اجتماعی ، داستان معمایی، راز آلود
  • مدت زمان: میانگین هر قسمت 57 دقیقه
  • زبان: فارسی
  • شبکه: نمایش خانگی
  • کارگردان: بهرنگ توفیقی

برای دیدن منبع     کلیک کنید

برای دانلود سریال کلیک کنید

 دانلود در ادامه مطلب ...

مدتی است که نوع سریال های شبکه خانکی به سمت فیلم و سریال های پرزرق و برق رفته و میشود حدس زد که با این زودی ها قرار نیست این نوع ساخت فیلم و سریال به پایان برسد . در واقع در همه این فیلم ها نوعی از زندگی مجلل و رویایی به چشم میخورد و البته که این اتفاق در حالت کلی فقط تقصیر سازندگان این فیلم ها نیست . در واقع این مردم هستند که برای تماشای فیلم ها و آثار سینمایی توجه خاصی به صحنه های مجلل و پرزرق و برق دارند . حتی در اوایل کار هم این موضوع را میشد در سریال هایی نظیر قلب یخی یا ویلای من مشاهده کرد.

  [caption id="attachment_2417" align="aligncenter" width="722"]دانلود سریال آقازاده تمامی قسمت هادانلود سریال آقازاده تمامی قسمت ها[/caption]

خلاصه داستان : واکنش شیمیایی حرص و طمع در سریال آقازاده

و دوباره یک داستان همیشگی ، به خاطر ندارم که در بین سریال های های شبکه نمایش خانگی سریالی باشد که تقابل فقیر و ثروتمند را به نمایش نگذارد. در اکثر این فیلم ها انسان های فقیر شخصیت های مثبت هستند و ثروتمندان شیاطینی بزرگ که قصد دارند دنیا را به تباهی ببرند . احتمالا در اولین تماشایتان از این سریال حیرت زده خواهید شد زیر به این فکر خواهید کرد که چگونه ممکن است چنین سریالی اجازه پخش داشته باشد در حالتی که پیام هایی سیاسی را در خود گنجانده است ؟

خب در واقع پاسخ به این سوال کار سختی نیست ، درسریال آقازاده هیچ پیام سیاسی دیده نمیشود و داستان به شکلی محافظه کارانه روایت میشود ، داستانی که اکثر ما به درستی از وجود آن خبر داریم و بحثی که شاید ده سال گذشته جذابیت بالایی داشت ، اما الان تبدیل به یکی از معمولی ترین نظرات ما شده است .

[caption id="attachment_2414" align="aligncenter" width="700"]دانلود سریال آقازاده AghaZadeh با لینک مستقیمدانلود سریال آقازاده AghaZadeh با لینک مستقیم[/caption]

اما نباید از افتتاحیه جذاب و جالب این سریال بگذریم ، تصویر نمیشد که آغاز این سریال بتواند مرا مجذوب خود کند اما واقعا شگفت زده شده بودم ، خب احساس میکنم کمی اشتباه برداشت کردید .

منظورم بی عیب بودن افتتاحیه این سریال نیست ، در حقیقت دیالوگ های زیاد به درد نخور و بی حس در افتتاحیه به شدت به چشم میخورد که از همان آغاز سریال شما را از ادامه آن پشیمان خواهد کرد ، اما وقتی که دیالوگ های خسته کننده نیکی کریمی و پردیس پور عابدینی به پایان میرسد وداستان خلاصه میشود ، افتتاحیه جذاب اتفاق می افتد .

به پایان رسیدیم ، این همه چیزی بود که میشد از روایت و داستان حس خوبی داشت ، بعد از افتتاحیه جالب حامد عنقا به عنوان نویسنده این سریال تلاش میکند که با استفاده از کلیف هنگر ناقصش موتور این ماشین بنزینی روشن را دوباره راه بیندازد اما به راحتی میشود فهمید که در کارش موفق نبوده است .

 

نقش آفرینان سریال aghazadeh

امیر آقایی,امین حیایی, امین تارخ, مهدی سلطانی, لعیا زنگنه, کامبیز دیرباز, جمشید هاشم پور, سینا مهراد, سامیه لک, دیبا زاهدی, ثریا قاسمی, نیکی کریمی

نقد و بررسی سریال آقازاده

به کاربردن فلش بک ها و فلش فوروارد های چرت و پرت دلیلی میشود که خیلی ساده از داستان اصلی دور شوید و داستان شخصیت ها برایتان غیر جذاب شود به جز کلیف هنگری که در افتتاحیه میبینید به طور کلی میشود گفت هیچ چیز جذابی در این سریال دیده نمیشود تا ذهن شما را به خود مشغول کند .یک داستان ناپخته که دقیقا وقتی که باید اوج جذابیت را به فیلم اضافه کند ، مخاطب را در یک جریان ثابت و ساده میگذارد .

هیچ هیجان و چالشی در این سریال به چشم نمیخورد تا ذهن مخاطب را به خود درگیر کند و به همین علت است که تمام سریال پر است از صحنه های بی سر و تهی که برای شنیدن یک سری دیالوگ چرت باید آن ها را ببینید .

[caption id="attachment_2404" align="aligncenter" width="700"]دانلود سریال آقازاده تایم موویدانلود سریال آقازاده تایم مووی[/caption]

 

کار نیکی کریمی و پردیس پور عابدینی که در همان ابتدا معلوم شد ؛پردیس پور عابدینی قبل از این سریال بازیگری تئاتر میکرده و این نخستین باری است که در زمینه نمایش تلوزیونی بازی کرده است ؛ به نظر میرسد که تفکر سازندگان فیلم و سریال نسبت به بازیگران جوان و تازه کار اخیرا تغییر قابل توجه ایی داشته است . شاید هم باور آن ها این است که که استعداد جوان کسی است که میتواند صحبت کند ، چهره و ظاهر جالبی داشته باشد و بتواند دیالوگ های چرت و پرت را حفظ کرده و در بازی آنها را به خاطر داشته باشد .

به خوبی میتواند دید که پردیس پورعابدینی همراه با نیکی کریمی  ، اکت به شدت بی کیفیتی را به اجرا میگذارند و صحنه هایی که این دو بازیگر با هم حرف میزنند از خسته کننده ترین و روی مخ ترین صحنه های این سریال است . و اما امیر آقایی که به عنوان گل سر سبد این سریال شناخته میشود ، مطمنا نمیشود اجرا و کار حرفه ایی او را نادیده گرفت ؛ او در نقش خود غرق شده است و بادی لنگویج و نحوه بازیش در این سریال باعث میشود که یک سری صحنه های جالبی اتفاق بیافتد . امیر آقایی در آقازاده من را بینهایت به یاد نوید محمد زاده در فیلم های خود میاندازد . 

ولی با این حال ، باید بیان کرد که امیر آقایی در این سریال بسیار عالی و حرفه ایی کار کرده است ، اما خیلی ناراحت کننده است که کار حرفه ایی او در شخصیت پردازی نصفه و نیمه «نیما» برخی مواقع جا می ماند .

[caption id="attachment_2416" align="aligncenter" width="750"]سریال ایرانی آقازاده با بازی نیکی کریمیسریال ایرانی آقازاده با بازی نیکی کریمی[/caption]

 

اما داستان سریال آقازاده در مورد فردی به اسم نیما است که پدرش یکی از سرکرده های مملکت است و نیما به خاطر پدرش ، درگیر معاملات بزرگی میشود و در این بین پول هایی با ارقام نجومی را به شکل غیر قانونی انتقال میدهد تا زمانی که با دختری به اسم راضیه آشنا میشود و او میخواهد از راضیه برای جلو بردن نقشه هایش به عنوان یک طعمه و قربانی بهره ببرد . در این زمان نیما و اطرافیانش درگیر گرفتاری هایی خواهند شد که باید با آن ها رو به رو شوند .

برای دیدن منبع کلیک کنید

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها