طیب آنلاین ( مرجع دانلود پروژه آماده )

کد وبلاگ

کد جعبه دانلود فلت

گذشته از دست های قوی ، مهمترین ابزاری که یک ماساژ درمانی می تواند داشته باشد ، روان کننده مناسب ماساژ است. انتخاب های زیادی وجود دارد. آیا باید روغن ، لوسیون یا خامه باشد؟ آیا آن باید سر خوردگی خوبی داشته باشد یا کشش بیشتری داشته باشد؟ چه ترکیباتی باید داشته باشد؟ بیاموزید که مواد مورد نظر را جستجو کنید و چگونه می تواند برای شما و مشتریانتان سودمند باشد. آموزش ماساژ.
یکی از مهمترین تصمیمی که یک ماساژ درمانی در مورد کار واقعی باید بگیرد این است که کدام نوع روان کننده برای درمانگر و مشتری بهتر است. موارد زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.
مثلا:لوسیون ، خامه یا روغن؟ - سوالی که در مورد اینکه از چه رسانه ای استفاده شود ، ارتباط زیادی با میزان سر خوردن مورد نیاز یا خواسته دارد. بعضی اوقات ، تکنیک مورد استفاده ، آن را نشان می دهد. روغن های سنگین تر مانند روغن زیتون مانند ماساژ سوئدی در حالت های اصطکاک کم عمل می کنند. روغن های سبک تر ، مانند روغن انگور ، به سرعت جذب می شوند و کشیدن بیشتری را برای ماساژ ورزشی و سایر تکنیک های تمرکز روی ماساژ بافت های عمیق ضروری می کنند. روان کننده هایی که حاوی روغن های سنگین تری هستند ، مدت بیشتری روی پوست باقی می مانند. این مسئله را باید در نظر گرفت که اگر کسی به سر کار خود برگردد و ممکن است بخواهد روغن لباس خود را از بین نبرد. از طرف خوب ، ماندن بیشتر بر روی سطح پوست همچنین به مرطوب نگه داشتن آن کمک می کند. آموزش طب سنتی.
آلرژی - برخی از متخصصان ماساژ دوست دارند از روغن بادام استفاده کنند. این ماده روان کننده بسیار خوبی است ، تا زمانی که مشتری حساسیت به مهره نداشته باشید. باید از این امر اجتناب شود. بیشتر روغن های حساسیت زا و لوسیون ها آن را به عنوان یک ماده غذایی ندارند. در هنگام مصرف ، همیشه توجه داشته باشید که آلرژی وجود دارد و مطمئن شوید که برخی از روان کننده های جایگزین برای جلوگیری از هرگونه عارضه جانبی استفاده کنید.
اثربخشی و ویژگی های درمانی - هر چیزی که بر روی پوست گذاشته شود ، تأثیر دارد. این خصوصاً در هنگام ماساژ دادن صادق است. روان کننده مورد استفاده فقط روی سطح پوست نمی نشیند بلکه داخل آن مالیده و جذب می شود. مهم است که هر آنچه استفاده می شود برای مشتری مفید و مضر باشد. خود را با مواد تشکیل دهنده هر ماده مورد استفاده و خصوصیات درمانی آنها آشنا کنید.آموزش پوست و زیبائی skin care.
بسیاری از متخصصان ماساژ فقط به استفاده از آنچه در ماساژ ماساژ استفاده می کنند ادامه می دهند. برخی از مدارس از انواع و وسایل مختلفی استفاده می کنند ، برخی از آنها به بهترین و مقرون به صرفه می مانند. از طرف دیگر ، برخی از مدارس حتی ممکن است از دانش آموزان بخواهند که روغن خود را انتخاب کنند. شاید بهتر باشد چندین مورد را امتحان کنید و ببینید بهترین روش برای تکنیک های مورد استفاده و پایگاه مشتری شما چه چیزی مفید است.
برخی از عناصر مهم برای جستجوی آنها عبارتند از:
آلوئه ورا - حاوی بیش از 200 مؤلفه فعال از جمله اسیدهای آمینه ، آنزیم ها ، ویتامین ها (A ، C ، E ، اسید فولیک ، و ویتامین های گروه B) ، مواد معدنی (کلسیم ، منیزیم ، روی ، مس ، مس ، منگنز و ...) و اسیدهای چرب است. یکی از خواص آن کمک به بدن برای سازگاری با تغییرات بیرونی (مانند آلودگی) است. به کاهش درد سوختگی و همچنین در بهبودی پوست آسیب دیده کمک کرده و از طریق کلاژن و ترمیم الاستیک باعث افزایش خاصیت ارتجاعی می شود. آلوئه نیز نرم کننده است. یعنی به نرم شدن و نرم شدن پوست کمک می کند.
روغن Borage - حاوی گاما لینولنیک اسید ، یک اسید چرب مهم است که تصور می شود خاصیت ضد التهابی دارد. اغلب برای سهولت در اختلالات پوستی مانند درماتیت سبورئیک ، اگزما و نورودرماتیت استفاده می شود.
روغن بذر کتان - حاوی اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 است. روغن بذر کتان بیشتر از مزایایی است که در داخل استفاده می شود ، تنظیم کلسترول ، کاهش علائم مربوط به بیماری قلبی و کاهش زخم ناشی از داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی. از خارجی آن برای بهبود علائم پسوریازیس استفاده شده است.
روغن جوجوبا - این روغن در واقع یک موم مایع است و دارای خصوصیاتی مشابه سبوم ، ماده روغنی و مومی است که پوست آن را ترشح می کند و باعث ماندگاری مو و پوست می شود. به دلیل این کیفیت به راحتی جذب می شود و می تواند مواد مغذی دیگری را به پوست اضافه کند. این ماده به خودی خود می تواند به عنوان روغن ماساژ مورد استفاده قرار گیرد ، اما به دلیل کیفیت درمانی اضافه شده ، اغلب با سایر ترکیبات ترکیب می شود. روغن جوجوبا منافذ را مسدود نمی کند و از آن برای درمان آکنه استفاده شده است. همچنین از این دارو برای کاهش علائم پسوریازیس ، پوسته پوسته پوستی و اگزما استفاده شده است.

hea - حاوی اسیدهای چرب ، فیتواسترول ها و آلانتونین و همچنین ویتامین های E ، D و A. است که به محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید و آلودگی کمک می کند. کره Shea همچنین به مرطوب نگه داشتن پوست کمک می کند و باعث تولید کلاژن می شود. نشان داده شده است که در بهبود اگزما ، پسوریازیس ، ترک خوردگی پوست ، سوختگی و بریدگی جزئی کمک می کند. مانند آلوئه ، به خنک شدن و تسکین پوست کمک می کند.
ویتامین E - یک آنتی اکسیدان قوی است که به جلوگیری از پیری زودرس کمک می کند. این اغلب برای کاهش جای زخم ناشی از سوختگی ، جراحی و زخم های قدیمی استفاده می شود. همچنین تصور می شود که لکه های قهوه ای روی پوست روشن می شود.
هنگام جستجوی روغن ماساژ مؤثر ممکن است یافتن یک ماده طبیعی کاملاً مهم باشد ، که از مواد نگهدارنده ، عطرهای مصنوعی استفاده نشده و با ترکیباتی تهیه می شود که هم در داخل و هم در خارج از بدن سالم باشد - یعنی می توان آنها را خورده و استفاده نکنید. برای بدن سمی باشید

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها